Онлайн кредит - гроші за 10 хвилин!

Думаєте, це неможливо? Так, ще 5-10 років тому про таке можна було тільки мріяти, а разом з цим «ламати» голову над пошуком позики. Сьогодні ж отримати потрібну суму грошей можна онлайн і за 10-30 хвилин. Взяти кредит онлайн на карту за допомогою сервісу ccloan.ua просто, і ми розповімо, як це зробити. Онлайн позика на карту Ви отримаєте без довідок про доходи та поручителів. І, якщо зараз на картці порожньо, через 10 хвилин буде можливість зробити необхідні покупки, а рішення тимчасових фінансових труднощів не буде головним болем. Не потрібно ускладнювати те, що насправді, не повинно ставати неприємною проблемою.

Миттєвий кредит на карту онлайн від ccloan.ua можна отримати в 3 простих кроки:


1. Пройдіть реєстрацію на сайті за кілька хвилин і перейдіть до заповнення заявки на отримання кредиту. Наприклад, якщо потрібні гроші до зарплати не виходячи з дому, онлайн сервіс швидкої позики завжди виручить! Не завжди зручно повідомляти про фінансові труднощі знайомим, колегам або родичам. Ви знаєте, що це тимчасовий питання, але залучати у свої проблеми інших - не найкращий вихід. Знайомі можуть відмовити, а родичі будуть переживати і хвилюватися. Позика терміново буде на карті через кілька хвилин, і тепер переходьте до другого кроку.


2. Підтвердіть особистість, зробіть верифікацію картки і заповніть заявку на потрібну суму позики. Експрес кредит онлайн передбачає підтвердження особи, і це можна зробити двома способами: відправка власного фото з відкритим паспортом в руках або ж швидкий знімок за допомогою камери на комп'ютері або іншому гаджеті. Детальніше про процедуру підтвердження особи дізнаєтеся в особистому кабінеті. Кредит онлайн на банківську карту передбачає верифікацію карти. Процедура займає 5 хвилин. Після цього можете самостійно вибрати необхідну суму і термін виплати. Доступні варіанти:
• від 400 до 10 000 гривень
• від 5 до 30 днів
Кредит онлайн в Києві і будь-якому іншому місті видається на однакових умовах, незалежно від роду діяльності та місця проживання. Все що потрібно - це досягнення 20-ти річного віку. Якщо в банку від Вас можуть зажадати поручителів і довідку про доходи, то ccloan.ua пропонує швидкий кредит без довідок і поручителів.

3. І останній крок - це розпорядження отриманими грошима на власний розсуд! Кредит онлайн на картку через інтернет перераховується протягом 10-30 хвилин. Якщо Ви дорожите власним часом, моментальний кредит онлайн - вигідний варіант!

Кредит на платіжну картку з погашенням онлайн!

Можете самостійно вибрати зручний спосіб погашення: онлайн, в терміналі або ж банківським переказом на зазначені реквізити. Кредит онлайн в Україні можна отримати на банківську карту після проходження верифікації. Термін погашення можна змінювати в особистому кабінеті. Не встигаєте з виплатою? Продовжіть термін кредитування, і виплачуйте займ без додаткових платежів.

Гроші до зарплати моментально

Отримати кредит можна щодня (працюємо без вихідних). Сервіс працює без вихідних, і не потрібно відкладати вирішення фінансових питань на «потім». Швидкий кредит онлайн від ccloan.ua - це моментальне рішення термінових фінансових питань без головного болю. Кредитування стало доступні для кожного, і мікрокредит буде відправлений на банківську карту: без поручителів, черг і довідках про доходи

Процентна ставка

Стандартна процентна ставка є фіксованою та складає 1.33 % в день. Річна відсоткова ставка за позикою складає 478.8%. Приклад розрахунку стандартної процентної ставки: для кредиту в 1000 грн на 30 днів сукупна вартість позики з урахуванням відсоткової ставки за позикою та вартості всіх послуг, пов'язаних з одержанням позики та укладанням договору позики складає 39.9% в місяць, що в грошовому еквіваленті дорівнює 1399 гривень 00 копійок.

   

Прострочення

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, процентна ставка по кредиту буде збільшена до 3% в день.

   

Наслідки невиплати

Eсли Ви навмисне ухиляєтеся від зобов'язань по виплаті кредиту, то інформація по Вашій заборгованості буде передана в бюро кредитних історій, що в майбутньому негативно вплине на Ваші спроби отримати кредит в банках або кредитних організаціях, а також до Вас можуть застосовуватися методи примусового стягнення, в рамках діючого законодавства України.

*Під нульовим процентом мається на увазі процентна ставка 0.01% на день
Ми в світі:
Flag of Ukraine
Flag of Georgia
Flag of Kazakhstan
Контактна інформація:
ТОВ «CC ЛОУН»

Україна 01021,

м. Київ, ул. Кловський узвіз, 7А

Телефон: +38 044 222-77-33
                   +38 093 583-11-77
                   +38 097 583-11-77
                   +38 095 583-11-77

Email: help@ccloan.com.ua