Шановні Клієнти,
у зв’язку зі змінами законодавства, а саме, набранням чинності Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів) (надалі – ліцензійні умови), ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СС ЛОУН» (надалі - Товариство) з 10.06.2017 були введені в дію нові ПРАВИЛА НАДАННЯ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СС ЛОУН», з якими можна ознайомитись на сайті Товариства. На виконання вимог вищевказаних ліцензійних умов, якщо Ви бажаєте продовжити строк дії Договору, просимо Вас зайти в Особистий кабінет для підписання додаткової угоди до Вашого діючого Договору.
Без підписання вищевказаної додаткової угоди Ви не зможете продовжити строк дії Договору.

Кредити онлайн за 10 хвилин без відмов до 15 000 грн

Ритм життя сучасної людини дуже швидкий і вимогливий до грошей, тому кредит онлайн під низький відсоток в Україні такий популярний. Гроші потрібні на купівлю продуктів, модного одягу, обслуговування автомобіля, оплату комунальних рахунків, придбання ліків, ремонт або купівлю побутової техніки, електроніки, оплату навчання, планування відпочинку і багато іншого. Вам не доведеться в усьому собі відмовляти і збирати гроші на покупку бажаних речей, адже досить просто взяти кредит онлайн на карту. Такий варіант отримання грошей найбільш оптимальний, адже взяти позику можна терміново. Щодня до позик вдаються сотні жителів нашої країни. Гарантовано отримати кредит онлайн на картку можна в міжнародній фінансовій компанії «CC Лоун». Ми вже понад рік успішно працюємо в Україні, а також Грузії і Казахстані. Маємо діючу ліцензію і всі дозвільні документи на роботу, що дозволяє нам видавати всім категоріям клієнтів чесні кредити онлайн на банківську карту.

Чесні онлайн позики в інтернеті

Необхідну онлайн позику на карту ви можете отримати в "СС Лоун". Для отримання кредиту не потрібно великої кількості документів. Потрібно тільки правильно заповнити анкету, номер мобільного телефону та e-mail для зв'язку, а також надати фото паспорта та ІПН. Процедура максимально автоматизована і спрощена, що дозволяє через інтернет взяти миттєвий кредит на карту онлайн. Ми працюємо на наступних умовах: :
- Взяти кредит без довідки про доходи можна на суму 400 - 15 000 гривень.
- Працюємо без вихідних, тому ви завжди зможете отримати кредит онлайн.
- Процентна ставка становить 1,33% / день. (Для нових клієнтів 0,01% в день *)
- При необхідності експрес кредит онлайн можна пролонгувати до 29
днів на вигідних умовах без штрафних санкцій. - Якщо позику не виплачено вчасно, то відсоткова ставка зростає до 3%/день. Якщо Ви не виплатите акційний кредит вчасно (під 0,01% в день), то ви порушуєте умови акції. В результаті за весь період користування кредитом, зазначений у вашому Договорі, вам нарахують відсотки по 1,33% в день. Починаючи з першого дня прострочення, відсотки по вашому займу виростуть до 3% в день.
- На сайті розміщено зручний онлайн-калькулятор, який дозволяє заздалегідь прорахувати наскільки вигідний моментальний кредит онлайн.

Чому варто оформити кредит на банківську карту

Саме онлайн переказ на карту є найбільш зручним способом отримати кредит. За пару хвилин оформити швидкий онлайн кредит на карту можна дистанційно з будь-якого місця. Підписується електронний договір, який має повну юридичну силу. Якщо оформляючи кредит онлайн в місті Київ, ви зіткнулися з різними труднощами, то наші фахівці нададуть кваліфіковану безкоштовну консультацію з усіх питань. Рішення про схвалення заявки приймається за короткий час, тому в будь-якій життєвій ситуації ви зможете отримати позику терміново. Для переказу підходить карта будь-якого банку України, тому гроші можна буде просто зняти. За рахунок всіх цих переваг прозорий кредит онлайн на банківську карту не тільки вигідний, але і безпечний.

Як отримати гроші до зарплати без клопоту


Найчастіше фінансові труднощі люди відчувають в кінці місяця і їм потрібні гроші до зарплати. У нас можна буде оформити кредит за 15 хвилин онлайн для отримання коштів. Отримати гроші можна навіть не виходячи з дому, що дуже зручно для більшості людей. Видається кредит без довідок і поручителів за спрощеною процедурою. Ви завжди можете його достроково погасити без штрафних санкцій. Звертайтеся до нас в будь-який час і ви отримаєте кредит.

Процентна ставка

Стандартна відсоткова ставка є фіксованою і становить 1.33% в день. Річна процентна ставка за позикою становить 478.8%. Приклад розрахунку стандартної відсоткової ставки: для кредиту в 1000 грн на 29 днів сукупна вартість позики з урахуванням процентної ставки за позикою і вартості всіх послуг, пов'язаних з одержанням позики та укладенням договору позики становить 39.9% в місяць, що в грошовому еквіваленті становить 1385 гривень 70 копійок.

   

Прострочення

У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, процентна ставка по кредиту буде збільшена до 3% в день.

   

Наслідки невиплати

Eсли Ви навмисне ухиляєтеся від зобов'язань по виплаті кредиту, то інформація по Вашій заборгованості буде передана в бюро кредитних історій, що в майбутньому негативно вплине на Ваші спроби отримати кредит в банках або кредитних організаціях, а також до Вас можуть застосовуватися методи примусового стягнення, в рамках діючого законодавства України.

*Під нульовим процентом мається на увазі процентна ставка 0.01% на день
Ми в світі:
Flag of Spain
Flag of Ukraine
Flag of Georgia
Flag of Kazakhstan
Контактна інформація:
ТОВ «CC ЛОУН»

Україна 01004,

м. Київ, вул. Басейна, буд. 6

Телефон: +38 044 222-77-33
                   +38 093 583-11-77
                   +38 097 583-11-77
                   +38 095 583-11-77

Email: help@ccloan.com.ua