Вигідні кредити онлайн від CCloan

Ccloan - міжнародна фінансова компанія, яка пропонує Вам унікальну можливість отримати потрібну суму грошей моментально! Хіба в банку Вам готові видати потрібну суму грошей без величезної кількості документації та в день Вашого звернення? Ми розуміємо, що гроші можуть знадобитися в будь-який момент, і немає часу витрачати на очікування. Взяти кредит онлайн на карту в Ccloan Ви можете вже сьогодні і прямо зараз! Яка сума Вам потрібна? 400 гривень? А може 10 000 гривень? Ми готові видати Вам будь-яку потрібну суму до 10 000 гривень, щоб Ви могли використовувати гроші на власні потреби негайно.

В яких ситуаціях гроші потрібні терміново:

 • На подарунки і подорожі
 • На покупку побутової техніки
 • На ремонт
 • І це далеко не повний список потреб, які не повинні відкладатися на «потім». Гроші до зарплати іноді потрібні настільки терміново, що єдиний варіант - позичити у друзів або рідних. Але, погодьтеся, неприємно з таким проханням звертатися до близьких людей. Саме тому ми створив для Вас всі необхідні умови, щоб моментальний кредит онлайн став реальністю, а процедура отримання кредиту була максимально спрощеною.

  Гроші до зарплати - простіше простого!

  З чого потрібно почати? З реєстрації, яка займає всього кілька секунд. Після реєстрації і за допомогою он-лайн калькулятора Ви зможете вибрати потрібну суму грошей і оформити кредит. Кредит онлайн в Україні видається на відкритий рахунок або ж банківську карту, а це означає, що Вам не потрібно нікуди їхати за своїми грошима. Всього 10 хвилин на розгляд заявки! Так, саме стільки часу нам буде потрібно, щоб дати Вам зворотний відповідь і видати потрібну суму грошей. Кредит без довідки про доходи Ви отримуєте на банківську карту, і для цього дійсно не потрібно надання довідки з роботи. Тільки паспорт і індикаційний код, і ми приймаємо Вашу заявку. Отримати кредит онлайн настільки просто, що Вам більше не захочеться мати справу з банківськими установами: витрачати час на очікування відповіді, збори документів і т.д. Все набагато простіше, і ми, компанія Ccloan, готові продемонструвати Вам це вже сьогодні.

  Кредит на банківську карту видається на потрібне Вам кількість часу

  Це може бути, як від 5 днів, так і 30 днів. Все залежить від Вашого фінансового становища. Головне - розрахуйте свої фінансові можливості, щоб своєчасне погашення взятого кредиту дозволило в майбутньому користуватися послугою компанії в своє задоволення і з максимальною користю.

  Позику терміново видається особам, які досягли віку 20 років. Часто до нас звертаються студенти, які вже мають роботу. Але не завжди грошей досить до наступної заробітної плати, тому ми завжди готові виручити, щоб Ви вирішили всі свої проблеми, що виникли.

  Кредит без довідок і поручителів видається протягом декількох хвилин. Ви можете пройти реєстрацію і оформити заявку, перебуваючи на робочому місці або ж будинку. Головне - доступ до інтернету і наявність мобільного телефону. Реєстрація займає всього кілька секунд, а також ознайомлення і угоду з правилами договору. Оформляйте заявку через інтернет, і чекайте відповідь від наших фінансових фахівців.

  Швидкий онлайн кредит на карту - це Ваші живі гроші, які Ви зможете витратити в цей же день на свої потреби. Не чекайте, не втрачайте часу і користуйтеся послугами нашої фінансової компанії із задоволенням. Ми працюємо для Вашого комфорту, і завжди готові прийти на допомогу в потрібну хвилину.

  Наша компанія гарантує, що вся інформація з приводу кредиту прозора і прописана в Договорі. У Вашому Особистому кабінеті Ви можете побачити вартість Вашого кредиту на даний момент. Якщо у Вас з'явиться можливість здійснити оплату кредит достроково, то Ви можете сплатити відсотки тільки за той час, коли Ви користувалися кредитом, без комісій за дострокове погашення.

     

  Процентна ставка

  Приклад розрахунку процентної ставки при першому позику: з 1000 грн на 30 днів сума до оплати складе 1200 грн. APR - 240,12%.

     

  прострочення

  У разі порушення клієнтом термінів оплати позики і невиконання своїх зобов'язань за договором, процентна ставка по кредиту буде збільшена до 3% в день.

     

  наслідки невиплати

  Eсли Ви навмисне ухиляєтеся від зобов'язань по виплаті кредиту, то інформація по Вашій заборгованості буде передана в бюро кредитних історій, що в майбутньому негативно вплине на Ваші спроби отримати кредит в банках або кредитних організаціях, а також до Вас можуть застосовуватися методи примусового стягнення, в рамках діючого законодавства України.

  Підписатись на новини
  Ми в світі:
  Flag of Kazakhstan
  Flag of Georgia
  Flag of Ukraine
  Контактна інформація:
  OOO «CC ЛОУН»

  Украина 01021,

  г. Киев, ул. Кловський узвіз, 7А

  Телефон: +38 044 222-77-33
                     +38 093 583-11-77
                     +38 097 583-11-77
                     +38 095 583-11-77

  Email: help@ccloan.com.ua