О нас

СС ЛОУН - ваш фінансовий партнер

  «CC ЛОУН» - це міжнародна фінансова компанія, яка надає сучасний і простий онлайн сервіс мікрокредитування, за допомогою якого легко отримати кредит на Ваш банківський рахунок за максимально короткий час, де б Ви не знаходилися.
  Компанія почала свою діяльність в Україні з квітня 2016 року. Наша мета - запропонувати своїм клієнтам якісний і зручний фінансовий сервіс і зробити процес отримання кредиту простим і швидким.

СС ЛОУН пропонує онлайн кредити від 400 до 10 000 грн терміном до 30 днів.
 
за 10 хвилин до 10 000 гривень до 30 днів
 
 Щоб отримати кредит, Вам потрібно тільки Ваш поточний рахунок або банківська карта в банках України, доступ до мережі Інтернет, документи, що засвідчують особу і мобільний телефон.

З нами просто!

 Для отримання кредиту зареєструйтеся на нашому сайті, заповніть інформацію в полях анкети, погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту, а також дайте згоду на обробку персональних даних.
За допомогою зручного калькулятора Ви самостійно можете розрахувати кредит і відправити заявку із зазначенням потрібної Вам суми кредиту і бажаного терміну кредиту.
Ми також пропонуємо Вам вигідні умови продовження кредиту на 5, 10, 15, 20, 25, 30 днів, в разі необхідності скористайтеся цією послугою.
 

З нами безпечно!

 У нашого сервісу високі стандарти захисту персональних даних. На сайті здійснюється шифрування даних споживачів, що відповідає вимогам міжнародних правил інформаційної безпеки. Ви можете бути впевненими, що інформація, заповнена Вами на нашому сайті, не буде передана третім особам без вашої згоди.
 

З нами швидко!

 У моменти, коли Вам терміново необхідні гроші, сервіс СС ЛОУН Вам допоможе. З нами Ви зекономите Ваш час і отримаєте гроші. Не виходячи з дому чи офісу через 10 хвилин бажана сума буде на Вашому рахунку в банку.

Детальна інформація

Правила предостовленія грошових коштів в позику ТОВ "СС ЛОУН"

Сертифікати:

 
Підписатись на новини
Ми в світі:
Flag of Kazakhstan
Flag of Georgia
Flag of Ukraine
Контактна інформація:
OOO «CC ЛОУН»

Украина 01021,

г. Киев, ул. Кловський узвіз, 7А

Телефон: +38 044 222-77-33
                   +38 093 583-11-77
                   +38 097 583-11-77
                   +38 095 583-11-77

Email: help@ccloan.com.ua