О нас

СС ЛОУН - ваш фінансовий партнер

  «CC ЛОУН» - це міжнародна фінансова компанія, яка надає сучасний і простий онлайн сервіс мікрокредитування, за допомогою якого легко отримати кредит на Ваш банківський рахунок за максимально короткий час, де б Ви не знаходилися.
  Компанія почала свою діяльність в Україні з квітня 2016 року. Наша мета - запропонувати своїм клієнтам якісний і зручний фінансовий сервіс і зробити процес отримання кредиту простим і швидким.

СС ЛОУН пропонує онлайн кредити від 400 до 15 000 грн терміном до 29 днів.
 
за 10 хвилин до 15 000 гривень до 29 днів
 
 Щоб отримати кредит, Вам потрібно тільки Ваш поточний рахунок або банківська карта в банках України, доступ до мережі Інтернет, документи, що засвідчують особу і мобільний телефон.

З нами просто!

 Для отримання кредиту зареєструйтеся на нашому сайті, заповніть інформацію в полях анкети, погодьтеся з умовами Договору та Правилами надання кредиту, а також дайте згоду на обробку персональних даних.
 

З нами безпечно!

 У нашого сервісу високі стандарти захисту персональних даних. На сайті здійснюється шифрування даних споживачів, що відповідає вимогам міжнародних правил інформаційної безпеки. Ви можете бути впевненими, що інформація, заповнена Вами на нашому сайті, не буде передана третім особам без вашої згоди.
 

З нами швидко!

 У моменти, коли Вам терміново необхідні гроші, сервіс СС ЛОУН Вам допоможе. З нами Ви зекономите Ваш час і отримаєте гроші. Не виходячи з дому чи офісу через 10 хвилин бажана сума буде на Вашому рахунку в банку.

Детальна інформація

Примірний договір позики

Правила надання грошових коштів в позику ТОВ "СС ЛОУН"

- ПРАВИЛА ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СС ЛОУН» ЩОДО НАДАННЯ ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ

ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР НАДАННЯ ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ

Відомості про річну фінансову звітність 2016

Відомості про річну фінансову звітність 2017

ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ 2017 РОКУ разом зі Звітом незалежних аудиторів

Звіт незалежних аудиторів 2017

Сертифікати:

 
Мы в мире:
Flag of Spain
Flag of Ukraine
Flag of Georgia
Flag of Kazakhstan
Контактная информация:
OOO «CC ЛОУН»

Украина 01004,

г. Киев, ул.Бассейная, 6

Телефон: +38 044 222-77-33
                   +38 093 583-11-77
                   +38 097 583-11-77
                   +38 095 583-11-77

Email: help@ccloan.com.ua