Кредит з поганою кредитною історією: особливості та що потрібно знати

Погана кредитна історія – не вирок для тих, кому знову потрібні гроші в кредит

Погана кредитна історія для багатьох є майже вироком, якщо потрібні гроші в кредит. Але насправді це зовсім не проблема, якщо поставитися до цього відповідально.

Трапляється, що після оформлення кредиту ви не можете вчасно і повністю закривати суму позики. Часто несподівано з’являються якісь додаткові витрати, штрафи та платежі, які ви пропустили у договорі. Це банківські хитрощі, спрямовані на те, щоб ви заплатили більше грошей, ніж брали у кредит.

Поширена проблема – погашення суми позики, але при цьому ви забуваєте про те, що потрібно вносити до певного числа і відсотки за кредитом. Або ж ви свідомо та принципово не хочете платити банку, який виставляє несправедливі рахунки та платежі.

Але незалежно від причини таких дій, у очах фінансової системи та банків ви вже є ненадійним клієнтом, який може порушити виплату. Це відображається у вашій кредитній історії – вона стає поганою. Через це виникають проблеми при отриманні кредиту в іншому банку. В історії відображаються будь-які, навіть найменші, порушення зобов’язань чи договору.

Чим загрожує погана кредитна історія?

Існує факт, відомий усім – повторно взяти кредит без довідок із поганою кредитною історією буде майже неможливо, незалежно від того, у який банк чи МФО ви звернетеся. Найчастіше, якщо у вас був хоча б один кредит із простроченням, це вже стає клеймом. Це може стати причиною відмови у майбутніх позиках, навіть якщо ви готові надати:

  • довідки про працевлаштування;
  • наявність додаткового доходу;
  • велику суму щомісячної зарплати;
  • наявність власності, нерухомості чи авто;
  • поручителя;
  • майно у заставу.

Погана кредитна історія повністю перекриє всі переваги та плюси, які ви можете запропонувати. Крім того, ви витратите час на оформлення кредиту і залишитеся без позики.

Поганою вважається також кредитна історія людини, яка жодного разу не брала кредит. Нульова кредитна історія може стати причиною відмови у видачі позики, оскільки адміністрація взагалі не розумітиме, чи можна вам довіряти.

Де і як взяти кредит із поганою кредитною історією?

Який вихід із такої ситуації? Як оформити позику, якщо у вас погана кредитна історія? Якщо банки майже завжди відмовляють у кредиті, то куди краще звертатися?

Оформити кредит із поганою історією можна швидко та просто!

Щоб уникнути відмови, звертайтеся не в банк чи ломбард, а в МФО, мікрофінансову організацію. У таких компаніях майже завжди без відмов видають кредити, незважаючи на погану кредитну історію та проблеми з виплатами у минулому.

МФО більш лояльно ставляться до позичальника, який раніше мав проблеми із виплатами. Але й тут є свої труднощі, оскільки послуги надання кредитів «абсолютно всім» часто пропонують ненадійні компанії. Це означає, що є ризик зіткнутися з підвищенням відсоткових ставок, вимогами негайно виплатити всю суму, прихованими платежами та іншими витратами.

Якщо ви хочете отримати швидкий, надійний і терміновий кредит за наявності поганої кредитної історії, звертайтеся до мікрофінансової компанії «СС Лоун». Ця фірма пропонує вигідні кредити на найкращих умовах. Тут вам допоможуть, навіть якщо у вас взагалі немає кредитної історії або є проблеми в ній.

Представники міжнародної фінансової компанії «СС Лоун» розуміють, що зробити із нормальної кредитної історії погану дуже просто, тому кожен заслуговує на другий шанс. Достатньо одного дня прострочки через затримку зарплати – і ваша історія зіпсована.

Кредит терміново з поганою кредитною історією в Україні – це не проблема!

Фінансова компанія «СС Лоун» працює за міжнародними стандартами, всі співробітники тут дотримуються європейських норм якості та професіоналізму, тому всім позичальникам пропонуються найкращі умови. Тут ви точно отримаєте потрібний і вигідний кредит із поганою кредитною історією онлайн. Для цього потрібно лише зареєструватися на сайті, вказати свої паспортні дані та ідентифікаційний номер.

Чому компанія «СС Лоун» видає позики тим, кому відмовляють у банках?

Досвід роботи компанії показав гарні результати в Україні, коли позичальники з поганою історією, яких вважають ненадійними, справно платили кредит у нашій компанії. Однією з причин є більш уважний підбір клієнтів, яким надається позика, та співвідношення вимог до можливостей. Тут враховують не лише історію, а й інші особливості.

Таким чином, у компанії «СС Лоун» можна отримати позику, навіть якщо у вас є проблеми з кредитною історією.

Сума позики: від 100 до 10 000 гривень
Процентна ставка: 1%
Період кредитування: від 5 до 30 днів
Спосіб отримання: на будь-яку карту 24/7
Час розгляду заявки: від 4 до 12 хвилин

Інформація для клієнтів

Час оформлення

Від 5 хвилин

Строк

До 30 днів

Сума

до 10 000 грн

Вік позичальника

від 18 до 70 років

Тип кредиту Перший
Сума до 3 000 грн
Плата за кредит 1% в день
Термін від 5 до 20 днів
РРВС від 3219,81% до 8480,72%
Тип кредиту Повторний
Сума до 10 000 грн
Плата за кредит 1% в день
Термін від 5 до 30 днів
РРВС від 45,07% до 8480,72%
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЛІК КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ 45111433. Місцезнаходження: 03035, Україна, місто Київ, вулиця Липківського Василя Митрополита, будинок, 45. Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, видане Нацкомфінпослуг 11.08.2016 р., серія IK №148, реєстраційний №16103226.. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання коштів та банківських металів у кредит, видана Національним банком України 15.07.2024, термін дії – безстроково.. Повідомлення про належність споживача до захищеної категорії, визначеної Законом України «Про споживче кредитування», приймаються за адресою: Україна, місто Київ, вулиця Липківського Василя Митрополита, будинок, 45, пошта - support@clickcredit.com.ua, тел. +38 095 656 11 33.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ про наслідки користування кредитом

 

Умови примірних договорів про надання споживчого кредиту, внутрішні правила надання фінансових послуг фінансовою установою розміщені за посиланням: ccloan.ua/information/rules.

У разі користування позикою/споживчим кредитом Позичальник бере на себе обов’язок повернути позику/споживчий кредит у встановлені договором строки, сплатити нараховані проценти за користування позикою/споживчим кредитом, комісію, та інші платежі, якщо такі передбачені договором про споживчий кредит.

У разі невиконання, Позичальником зобов’язань за договором про споживчий кредит (уключаючи прострочення виконання зобов'язань зі сплати платежів, неповернення у встановлені умовами Договору строки суми кредиту):

- у випадку коли Сума Позики не перевищує розміру однієї̈ мінімальної̈ заробітної̈ плати, за користування коштами Позики понад встановлений̆ Договором строк Позикодавець має право нараховувати пеню в розмірі 5% за кожен день такого понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування» та іншими актами законодавства;

- у випадку коли Сума Позики перевищує розмір однієї̈ мінімальної̈ заробітної̈ плати, за користування коштами Позики понад встановлений̆ Договором строк нараховуються платежі (проценти) в розмірі 5% за кожен день такого понадстрокового користування, з урахуванням обмежень, встановлених Законом України «Про споживче кредитування» та іншими актами законодавства.

Порушення виконання Споживачем обов’язків за договором позики/споживчим кредитом може призвести до припинення дії акційних пропозицій/програм лояльності Фінансової установи.

Порушення виконання зобов’язання щодо повернення позики/споживчого кредиту може вплинути на кредитну історію та ускладнити отримання позики/споживчого кредиту надалі.

Фінансовій установі забороняється вимагати від Споживача придбання будь-яких товарів чи послуг від фінансової установи або спорідненої чи пов’язаної з ним особи як обов’язкову умову надання позики/споживчого кредиту.

Для прийняття усвідомленого рішення щодо отримання позики/споживчого кредиту на запропонованих умовах споживач має право розглянути альтернативні пропозиції̈ споживчих кредитів та фінансових установ.

Фінансова установа не має права збільшити фіксовану процентну ставку за договором без письмової згоди Споживача. Фінансова установа має право вносити зміни до укладених зі Споживачами договорів про споживчий кредит тільки за згодою сторін.

Споживач має можливість відмовитись від отримання рекламних матеріалів через канали дистанційного електронного обслуговування, а саме - надіславши повідомлення на електронну пошту [email protected], в чати, або зателефонувавши за номером +38 098 514 39 41.

Можливі витрати на сплату Споживачем платежів за користування споживчим кредитом залежать від обраного Споживачем способу сплати.

Перелік та цифрове значення умов, що підлягають зміні при ініціюванні Споживачем продовження строку погашення споживчого кредиту, вказуються в особистому кабінеті клієнта, в якому здійснюється ініціювання Споживачем продовження строку погашення позики/споживчого кредиту.

Рекомендуємо споживачу негайного інформувати Товариство про несанкціонований доступ в особистий кабінет системи дистанційного обслуговування або зміну інформації споживача, шляхом повідомлення на електронну пошту [email protected], в чати, або зателефонувавши за номером +38 098 514 39 41.

Після припинення дії договору про надання споживчого кредиту, включно у зв’язку із завершенням строку дії, розірванням або виконанням такого договору, Споживача має право звернутися до фінансової установи із запитом на інформацію (довідку), що стосується виконання сторонами своїх зобов’язань, установлених договором, включаючи інформацію (довідку) про відсутність заборгованості та виконання зобов’язань споживача за договором у повному обсязі, яку фінансова установа надає у формі паперового або електронного документа (за вибором споживача) протягом п’яти робочих днів із дня отримання фінансовою установою такого запиту.

Товариство здійснює обробку персональних даних споживачів, відповідно до мети та правових підстав такої обробки, в операційних системах Товариства, із застосуванням засобів захисту від несанкціонованого доступу, відповідно до вимог, встановлених чинним законодавством та Порядком обробки і захисту персональних даних в ТОВ «СІРОКО ФІНАНС», розміщеного у відкритому доступі на веб-сайті Товариства за посиланням: ccloan.ua/information/pers-info